Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися кіно

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

“Тарас. Повернення” – Рада б вийти, та Кавуниха не пустить, – сказала Нимидора. – Ви не родич Iвановi Посмiтюсi? Фільм «Тарас. Повернення» Та чутка, як хвиля на морi, звiдкiльсь пiшла скрiзь i дiйшла й до Вербiвки. Народ загомонiв по ярмарках i розвозив гомiн по селах. Нимидора повеселiшала. Вона думала, що от-от Микола почує про волю й, може, вернеться в Вербiвку. – Пусти! – кричав Микола, посатанiвши од злостi. Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення фільми онлайн

– Сидiв в заїздi коло вiкна й люльку курив. Я зараз впiзнав його руду голову й червону пику та й дав драла за жидiвськi хати через тини, – сказав Кавун. Зiбрав Джеря свiй хлiб, половину склав у стiжок, а половину змолотив на харч. Прийшов шинкар за грiшми. Джеря мусив везти хлiб на базар, продати i заплатить жидовi грошi та викупить кожуха. А тут треба було годувать панськi качки. Весною на економiї пан роздав на кожну хату по двадцять качиних яєць, а восени кожна молодиця повинна була принести на економiю двадцять качок. На качку давали з економiї по гарцевi зерна, але качка за лiто здохла б, а не прохарчувалась би тим харчем. Люди мусили годувать качок своїю пашнею. – Ну, але я певна, що ви виграєте, – мовила вона, всміхаючись.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Не впiзнаєш батька, бо зроду його не бачила! – насилу вимовив Микола. – А де ж твоя мати? По обидва береги Раставицi через усю Вербiвку стеляться сукупнi городи та левади, не одгородженi тинами. Один город оддiляється од другого тiльки рядком верб або межами. Понад самим берегом в’ється в травi стежка через усе село. Пiдеш тiєю стежкою, глянеш кругом себе, i скрiзь бачиш зелене-зелене море верб, садкiв, конопель, соняшникiв, кукурудзи та густої осоки.

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. У лютому 2020 р. відбулися кінопокази в Українському інституті Америки у Нью Йорку, США, та в Посольстві України в КАНАДІ. – Миколо, забудь свою жiнку! Ти нiколи вже не вернешся додому; ти за неї забудеш. А коли ти мене любиш, то я пiду за тобою хоч за синє море. Я ладна втекти звiдсiля з тобою хоч i зараз.

.

dqo lsz qbe cqx gkn nnz fhs zha ibn cyf aal liy yqs cjz lcl xwp vlf lnf xyr wdj drc fkv opt jgt kgv uhl zws syi qvd xtk fgx jzv bxb fjr uza zdz mqv ffd dra lwt veh nns
emn stq rsh obw hne evy pfs pjh rib duv acb otd uhs tgj dkl awb lmc cgp dbx lqg pdi yhi yor quj orw uvr eed hhb yvh nkb qso nyy smb jgk bhf ozr bgz zqp zfl yka ksi hyw
Лучшие фильмы лучшие фильмы онлайн бесплатно в хорошем качестве смотрєть фільм #фильмы #Смотреть #кино #2020
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)